Konkursy

Konkurs fotograficzny „Drzewa robią dobry klimat na wsi”

W ramach realizacji projektu „Zadrzewienia śródpolne dla ochrony bioróżnorodności i klimatu” finansowanego ze środków Narodowego

Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Fundacja Ekologiczna „Zielona Akcja” ogłasza konkurs fotograficzny pt: „Drzewa robią dobry klimat na wsi”.
Konkurs jest skierowany do uczniów szkół rolniczych i ponadgimnazjalnych, gimnazjalnych i szkół podstawowych. Konkurs ma na celu zachęcenie młodzieży do obserwacji przyrody najbliższego otoczenia, wzbudzenie zainteresowania różnorodnością biologiczną, siedlisk funkcjonujących w sąsiedztwie, użytkowanych pól, naukę rozpoznawania podstawowych gatunków roślin i zwierząt występujących na miedzach, ugorach, w zadrzewieniach śródpolnych.

Warunki uczestnictwa w konkursie:
•    Nadesłanie zdjęcia przedstawiającego aleje drzew na polach uprawnych, zadrzewienia śródpolne, miedze i skraje pól, stanowiące siedliska dla owadów i ptaków itp;
•    Czytelne zdjęcie o minimalnej wielkości 1280x1024 pikseli,
•    Karta zgłoszeniowa,
•    Zgoda rodzica, opiekuna na publikację zdjęcia

Prace konkursowe wraz z załącznikami  należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 8 marca 2018 r.
6. W terminie do dnia 12.03.2018r r. zostanie rozstrzygnięty konkurs, a wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie WWW projektu http://www.pszczoly.zielonaakcja.pl/zadrzewienia.html.

 

naglowek i stopka 1naglowek i stopka 2naglowek i stopka 3naglowek i stopka 4

Wybierz projekt
który Cię interesuje

PSZCZOLY logo 06

logo zadrzewienia 5 final

 

SlideBar